O Laser Zone
O Laser Zone
O Laser Zone
O Laser Zone
Naša Laser Zone – aktuálne najmodernejší laser tag v Bratislave, prináša zábavu pre všetkých, deti od 6 rokov, tínedžerov, dospelých, mladých aj starších. Je vhodná pre jednotlivcov, rodiny, skupiny kamarátov, kolegov, pre firemné eventy a teambuldingy.

Deti a tínedžeri sa naučia strategicky myslieť, mať dobrý postreh a rýchle reakcie. Pochopia na čo je dobrý tím a kolektívne myslenie, a hlavne budú mať pohyb. Bude to baviť aj tých, ktorí doteraz sedeli pri počítači a mobile a milovali len virtuálnu realitu, lebo práve v našej Laser Zone vstúpia do deja, ktorý poznajú  len z obrazoviek a budú mať možnosť stať sa reálnymi hrdinami.

Dospelým ponúkame neuveriteľný relax, dobrodružstvo aké už dlho nezažili, a hlavne niečo úplne iné ako prináša každodenná realita. Laser Zone vám umožní vstúpiť do sveta fantázie, zabojovať o víťazstvo a zažiť brutálny adrenalín, napätie a chuť víťaziť.

Ak k nám prídete ako firma s kolegami, pochopíte silu tímovej stratégie. Pocítite, že neverbálna komunikácia nie je len poučka v príručke a spoznáte kolegov z úplne inej stránky. Ale hlavne sa spolu výborne odreagujete, odbúrate negatívnu energiu a zažijete nezabudnuteľnú zábavu a tajomné dobrodružstvo, ktoré štandardne počas pracovného dňa vo firmách nenájdete. Okrem toho si u nás vychutnáte aj voľnú zábavu a našu výnimočnú kuchyňu.

V ponuke máme aj niečo extra pre firmy, aby ste zaujali vašich obchodných partnerov a významných klientov.